MASCULI ...

Imagine
Glume, bancuri, povestiri hazoase! Să ne descretim frunţile

Moderator: ingrid.iulia

Re: MASCULI ...

Mesajde ingrid.iulia » Lun Iun 21, 2010 5:43 am

O femeie se intoarce acasa dimineata. Barbatul o intreaba unde a fost pina la ora asta, la care femeia respunde ca a dormit la cea mai buna prietena a ei. Barbatul da telefon la 10 din cele mai bune prietene ale sotiei. Nici una nu-i confirma ca a dormit noaptea la ea. Se intoarce barbatul dimineata acasa. Femeia il intreaba unde a fost pina la ora asta. El isi argumenteaza lipsa datorita faptului ca a dormit acasa la cel mai bun prieten. Femeia telefoneaza la 10 cei mai buni prieteni a sotului ei si din toti, 8 ii confirma ca intr-adevar noaptea precedenta sotul ei a dormit la ei. ...... Ceilalti 2 insista ca inca se afla acolo...
NU LUA ASA IN SERIOS VIATA, LA URMA URMEI ORICUM NU SCAPI VIU DIN EA!
ingrid.iulia
Prieten

Mesajde Virgil » Joi Iun 24, 2010 6:05 pm

/TEMA:/ Mândria de tată...

Patru prieteni ce nu se văzuseră de aproape trei decenii, s-au reântâlnit cu ocazia unei sărbători.
O sticlă şi încă una... discuţii, de una de alta, până când unul dintre ei se duse la WC. Cei care au rămas au început să vorbească despre fii.

Primul spuse:
- Fiul meu este mândria mea. A fost curier la o firmă, a studiat şi a fost promovat ca administrator al acesteia şi azi este preşedintele ei.
El este bogat, foarte bogat,atât de bogat încât la aniversarea unui prieten i-a făcut cadou acestuia, un Mercedes nou , nouţ.

Un altul spuse:
- Ce minunat ! Dar şi fiul meu este un motiv de mândrie pentru mine.
A început să lucreze cărând bagaje. A studiat şi a devenit pilot. A lucrat, apoi, într-o mare companie aeriană.
A reuşit să intre în societate şi azi este patronul acesteia! El a devenit atât de bogat încât la aniversarea unui prieten i-a dăruit acestuia un737 cadou!

Al treilea spuse:
- Atunci, felicitări pentru amândoi!!! Şi fiul meu a devenit foarte bogat.
A studiat, a devenit inginer, a deschis o firmă de construcţii care a funcţionat aşa de bine, încât a devenit milionar. Şi el a dat un cadou unui prieten care şi-a aniversat ziua de naştere cu puţin timp în urmă.
I-a construit o casă de 500 m2!

Întretimp cel de al patrulea, prieten se întoarse de la WC şi întrebă:
- Despre ce vorbiţi?
- Vorbeam de mândria pe care o avem pentru fii noştri.
- Şi al tău? Cu ce se ocupă?
- Fiul meu e "gay", câştigă în viaţă făcând diversiuni.
Prietenii îl căinară, spunându-i:

- Săracu’ de tine, câtă decepţie!!
Şi el le-a răspuns:
- Nici pe departe, el este mândria mea, este un mare răsfăţat al norocului. Ştiam că la ultima aniversare el a primit o casă de 500 m2, un avion 737 şi un Mercedes, toate cadou de la 3 “amici”, cărora el încă le-o “trage”!
Viata merge inainte, dar altfel
Virgil
moderator

Mesajde ingrid.iulia » Mie Iun 30, 2010 6:11 am

Insemnarile din jurnalul unui BARBAT

Cap. 1 - EU
M-am nascut asa de sarac, incat, copil fiind, daca nu eram baiat, nu as fi avut cu ce sa ma joc...Si adult, am ramas cu tare din copilarie : ma joc cu aceeasi jucarie...
In adolescenta, o fata mi-a telefonat si mi-a spus: "Vino la mine, nu-i nimeni acasa!". M-am dus, nu era nimeni acasa...

Cap. 2 - Casnicia
Nevasta-mea, in timp ce face s*x, ii place sa-mi vorbeasca tot timpul. Chiar si alaltaieri mi-a telefonat dintr-un hotel.
Intr-o zi ajungand acasa mai devreme, vad un tanar ce alerga gol pe strada. L-am intrebat : "De ce faci asta, tinere ?" Mi-a raspuns: "Fiindca ai venit acasa prea devreme, boule!"
Exista unele femei care, in loc sa-i faca sa sufere pe mai multi barbati, asa cum e firesc, se concentreaza asupra unuia singur, pana il extermina. Acestea se numesc "fidele" .
Dupa ce te casatoresti, vei afla ce e fericirea. Numai ca ... va fi prea tirziu.
Poti invata o pisica, ca si o femeie, sa faca ... orice vrea ea !
Mult mai multi barbati si-ar parasi nevestele, daca ar sti sa isi faca singuri bagajele.
Orice barbat are nevoie de o femeie, fiindca sunt o gramada de lucruri, pentru care nu poti sa faci guvernul vinovat.

Cap. 3 - Bautura
Este bine sa lasi bautura....insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

Cap. 4 - Banii
Banii nu fac fericirea dar o cumpara gata facuta.
Nu conteaza daca esti sarac sau bogat. Conteaza sa ai bani!

Cap. 5 - Cugetari
Inteligenta ma urmareste. .dar eu sunt mai rapid.
Fugi de tentatii.....dar mai incet, ca sa te poata ajunge.
Exista o lume mai buna........ dar este mult prea scumpa.
A studia inseamna a te indoi de inteligenta colegului de birou.
"Munca nu a omorat niciodata pe nimeni" dar, de ce sa risti?
Alcoolul omoara incet, incet... Nu conteaza, eu nu ma grabesc !
Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi : "trage" si...."impinge"!
Viata e asa de tragica : azi esti aici, miine iar aici...
Foarte multi oameni isi petrec viata culcandu-se cind nu le e somn si trezindu-se cind inca le este.
Timpul vindeca orice, insa nu e si un bun chirurg plastician.
Un semn sigur ca ai imbatrinit este cand, lumanarile de pe tort costa mai mult decat tortul.
Nu e destul sa fii tu norocos, trebuie ca ceilalti sa nu fie.
Daca ti-e foame - maninca sare : o sa iti fie sete !
Stresul inseamna sa te trezesti urlind, apoi sa iti dai seama ca u dormeai, de fapt.
Si nu ma duce pe mine in ispita caci, gasesc eu drumul si singur...
Daca ajuti pe cineva, ai sa vezi ca isi va aminti de tine si data viitoare cind are nevoie de ajutor.
Dumnezeu a creat lumea din nimic. Nimicul se mai vede, inca, pe ici, pe colo.
Vacanta de vara este perioada cind parintii isi dau seama ca profesorii nu sunt platiti suficient de bine.
Fiecare al cincelea om, in lume, e chinez. Noi, in familie, suntem cinci deci cineva e chinez. Poate tata sau mama, poate frate-meu, mai mare, Costel, sau frate-meu mai mic, Ho-Xiao-Pen. Eu cred ca-i Costel...
ingrid.iulia
Prieten

Mesajde Virgil » Lun Iul 05, 2010 5:31 pm

Trei bărbaţi stau şi beau într-un bar şi au început să-şi povesteacă despre ce au făcut noaptea anterioară cu nevestele lor.
ês homens estão bebendo num bar e começam a falar sobre o que fizeram na noite anterior com as suas mulheres.
Italianul spune:
"Eu i-am făcut soţiei mele un masaj pe tot corpul cu un ulei foarte fin.
Apoi am făcut dragoste cu pasiune şi ea ţipat timp de 5 minute fără să se oprească."
-----------------------------------------------
Francezul, pentru a nu rămâne în urmă, spuse:
"Şi eu i-am făcut femei masaj pe tot corpul, dar cu un ulei special afrodisiac şi apoi am făcut dragoste.
Ea a ţipat în continuu timp de 15 minute."
-----------------------------------------------
Portughezul spuse:
"Asta nu e nimic, eu i-am făcut un masaj individei mele cu un unt special şi i-am mângâiat tot corpul cu acesta.
Apoi am făcut dragoste şi ea a ţipat continuu timp de 2 ore."

Italianul şi francezul, surprinşi, au întrebat:
"Două ore !!!! Ce fenomen, cum ai reuşit, să faci, ca ea să ţipe atâta timp??"

"Mi-am şters mâinile pe perdele !!!!" :lol: :lol: :lol:
Virgil
moderator

FARA EXAGERARE

Mesajde ingrid.iulia » Sâm Iul 10, 2010 8:58 am

DON’SOARELOR, DOMNILOR, GATA CU EXAGERARILE!!!

Vesti nu tocmai bune pentru reprezentantii sexului tare! In curand, barbatii nu vor mai putea exagera nici macar un centimetru atunci cand vine vorba de marimea penisului lor. Pentru ca femeile pot afla cu exactitate cum stau partenerii lor cu "dotarile", doar cu ajutorul noului prezervativ cu rigla. Condometric a aparut deja in Marea Britanie, se potriveste tuturor barbatilor cu dimensiunile "barbatiei" de pana la 25 cm si poate avea diverse arome: de lamaie, cireasa sau banana.
Dupa cum era de asteptat, multi dintre reprezentantii sexului tare nu sunt deloc incantati de noua gaselnita. "Iubita mea m-a parasit. Cine n*iba a avut ideea asta?" "Prietena mea si amicele ei s-au intalnit pentru a compara marimile penisurilor iubitilor. Nu e amuzant deloc" au marturisit victimele a prezervaticului cu rigla, citate de presa britanica.

Imagine

TOATE CELE BUNE :wink:
ingrid.iulia
Prieten

... ŞI APROXIMĂRI !!!

Mesajde Virgil » Sâm Iul 10, 2010 1:42 pm

...De groasă, să nu fie subţire şi nici de lungă, să nu fie scurtă :lol: :lol: :lol:
Virgil
moderator

Mesajde Virgil » Sâm Iul 10, 2010 5:48 pm

Servus
Am primit o invitaţie să particip la cursurile organizate de Ministerul Sanatatii in colaborare cu Ministerul Educatiei si Cercetarii la secţiunea bărbaţi. Temele sunt foarte tentante, citiţi şi voi. :o
Toate cele bune

Curs special pentru barbati

Obiectivul pedagogic al cursului de formare este de a le permite barbatilor sa-si dezvolte acea parte a creierului a carei existenta o ignorau
Program : 4 module – dintre care unul obligatoriu
Modulul 1 : ( curs obligatoriu)
1. Sa invat sa traiesc fara mama mea ( 2000 ore)
2.. Sotia mea nu este mama mea (350 ore)
3. Sa inteleg ca fotbalul nu este altceva decat un sport

Modulul 2 : Viata in doi
1. Sa am copii fara sa devin gelos pe ei ( 50 ore)
2. San nu zic prostii atunci cand nevasta isi primeste prietenele (500 ore)
3. Sa depasesc sindromul controlului telecomenzii (550 ore)
4. Sa inteleg ca pantalonii nu se duc niciodata singuri pana la dulap (800 ore)
5. Cum sa ajung pana la cosul cu rufe murdare fara sa ma ratacesc (500 ore)
6. Cum sa supravietuiesc unei raceli fara sa agonizez

Modulul 3 : Timpul liber
1. Sa calc in doua etape o camasa in mai putin de 2 ore (exercitiu practic)

Modulul 4 : Curs de bucatarie
1. nivelul 1 (incepatori) Electrocasnicele : ON = deschis, OFF = inchis
2. nivelul 2 ( avansati) Prima mea supa instant fara sa ard cratita
Exercitiu practic : fierbe apa inainte de a adauga pastele
CURS INTENSIV
Din ratiuni de dificultate si intindere a temelor, cursurile vor avea maxim 8 inscrisi.
Tema 1 Calcatul-acest proces misterios; de la masina de spalat, pana la dulapul de haine
Tema 2 Riscurile umplerii tavii pentru cuburi de gheata ( demonstratie sustinuta de diapozitive)
Tema 3 Tu si electricitatea ; Avantajele economice in urma angajarii personalului calificat
pentru reparatii ( chiar si cele elementare)
Tema 4 Ultima descoperire stiintifica : A gati si a duce gunoiul nu provoaca impotenta si nici
tetraplagie (practica laborator)
Tema 5 De ce nu este un delict sa-i oferi flori, chiar daca te-ai casatorit cu ea.
Tema 6 Sulul de hartie igienica. Hartia igienica nu creste langa WC.
Expozitii cu tema “ Generatia spontana”..
Tema 7 Cum sa coboram capacul de la wc pas cu pas ( teleconferinta cu Univ. Harvard)
Tema 8 Barbatii la volan. Daca se ratacesc, pot cere informatii fara riscul de a parea impotenti ?
(Marturisiri)
Tema 9 Masina de spalat - acest mare mister din casa.
Tema 10 Diferente fundamentale - cosul pentru rufe si podeaua ( exercitii in laboratoarele cu
terapie muzicala)
Tema 11 Barbatul in scaunul pasagerului > Este posibil sa nu vorbeasca sau sa nu se agite in
timp ce ea parcheaza ?
Tema 12 Ceasca de la micul dejun nu leviteaza singura pana la chiuveta.
Virgil
moderator

Mesajde Virgil » Lun Iul 12, 2010 2:06 pm

O ingineră de informatică îşi ajuta un coleg din firmă, să configureze un program pe calculator şi îi ceru acestuia să se decidă pentru alegerea viitorului password folosit.
Bărbatul, încercă să o zăpăcească şi îi spuse :
- Pénis.
Ea fără să spună nimic şi fără să râdă, introduse password-ul dorit, în calculator.
Dar nu a mai reuşit să se abţină şi aproape că a murit de râs, când calculatorul îi răspunse:
' PASSWORD RESPINS: NU ESTE SUFICIENT DE LUNG' :lol: :lol: :lol:
Virgil
moderator

Mesajde ingrid.iulia » Joi Iul 15, 2010 7:40 pm

DE CE MINTIM FEMEILE
O prejudecata comun intalnita in randul femeilor este aceea ca barbatii mint pentru ca sunt porci. Nimic mai neadevarat. In primul rand, porcul nu minte,este un animal cat se poate de sincer si de corect. Iar in al doilea rand, barbatii mint nu pentru ca sunt nesimtiti ci, dimpotriva, pentru ca le pasa de femeia de langa ei. O mint pentru ca o iubesc. Se stie ca omul este o fiinta care suporta greu adevarul. Sa spunem, de pilda, ca ai iesit de la serviciu si te-ai dus cu baietii sa bei o berica. Vrei sa bei o singura bere: pe a cincea. Deci, se face 10 fara un sfert. Incepe Milan - Real.
Desi ti-ai dori foarte mult sa fii acasa cu nevasta-ta/amica-ta si sa va uitati impreuna la o comedie romantica cu Ben Stiller sau Adam Sandler, nu poti sa-i lasi pe oamenii aia singuri la meci - doar sunt colegii tai. Se face 12, mai beti o berica si-ati plecat. Se sparge gasca si tu pleci decis acasa, cu un coleg care are acelasi drum.
La crasma din colt, mai beti o bere, sa va puneti pe picioare. In fine, ajungi acasa. E unu’ jumate. Spuneti si voi: ai tu, ca barbat, inima sa-i spui nevesti-tii/amica-tii: ”Bai,stiu ca m-astepti de la 7, ca ai fost la piata si ca ai gatit, da’ io am fost la bere cu baietii, m-am uitat la meci si m-am simtit excelent si fara tine”? Ce suflet de caine trebuie sa aica sa-i spui asta?
Cat de mizerabil sa fii? Si-atunci vii acasa cu niste ochi lacrimosi, o iei in brate, o pupi, iti smulgi parul din cap de ciuda ca n-ai putut fi cu ea in seara asta si-i spui ca, exact cand te pregateai sa vii acasa, a venit patronul si-a dat de baut, era ziua lui sau i-a nascut nevasta, gasesti tu ceva, n-ai mai sunat pentru ca mereu te gandeai ca mai stai cinci minute si pleci, da’ ala nu mai pleca si tu crapai de nervi.
Si-atunci,vin eu si va-ntreb: asta inseamna sa fii porc? Sa te gandesti la femeia de langa tine? Sa n-o faci sa sufere? Nu cred…

AVIZ "MASCULILOR": DUPA POSTAREA ACESTUI MESAJ EVIDENT PARTINITOR MA ASTEPT LA NUMEROASE MESAJE TIP MP PRIN CARE SA VA MANIFESTATI GRATITUDINEA PRIVIND TEXTUL DE MAI SUS. ACEASTA "GRATITUDINE" V-O PUTETI MANIFESTA SI AICI, IN VAZUL TUTUROR, INSA M-AM GANDIT LA FAPTUL CA, POATE, DORITI PUTINA DISCRETIE :wink: .
ingrid.iulia
Prieten

Mesajde Virgil » Lun Iul 26, 2010 6:05 pm

O REVISTA ARGENTINIANA
a facut o ancheta in rindul cititorilor, pe tema:

"De ce se sinucid teroristii islamici?"
Dintre raspunsuri, am selectat citeva:

TINERII MUSULMANI SE SINUCID PENTRU CA:

- Nu au voie sa se apropie de femei
- Alcoolul e interzis
- Baruri nu exista
- La televizor vezi numai barbosi care se roaga
- Internetul e cenzurat
- Nu se organizeaza manifestari culturale, sportive, petreceri
- Cotletul de porc si carnatii sunt interzisi
- In loc de haine se imbraca intr-un cerceaf
- Au voie sa manince numai cu mina dreapta, stinga fiind destinata sa te stergi la fund
- Nu se barbieresc niciodata
- E interzisa muzica occidentala dar
- De cinci ori pe zi asculta rugaciunea muezinului
- Se roaga cu fundul in sus pina le iese un cucui in frunte de la temenele
- Maninca gratar de oaie pe carbuni din balega de camila
- Femeile transpira sub galabie dar nu se spala
- Sotia le este aleasa de altcineva
- Si e asa de mascata ca numai dupa sase luni constata ca are barba
- Li se promit in rai 72 de fecioare frumoase, culte si parfumate...

POTI SA REFUZI?
Tu in locul lor nu te-ai sinucide?? :lol: :lol: :lol:
Virgil
moderator

Mesajde Virgil » Mar Iul 27, 2010 11:00 am

Vecinii de la etajul 5 din doua blocuri alaturate au iesit la o tigara pe balcon. Unul din ei îl intreaba pe celalalt:
- Vecine cînd e ziua ta de nastere?
- Pe 12 februarie,de ce?
- Vreau sa-ti cumpar niste jaluzele pentru geamuri...m-am saturat deja sa vad cum faci dragoste cu nevasta-ta!
- Dar ziua ta cînd e?
- Pe 12 ianuarie...de ce?
- Vreau sa-ti fac cadou o luneta sa vezi mai bine a cui sotie e, a mea sau a ta!

Un tanar se duce la un supermarket sa se angajeze. Managerul il intreaba:
"Ai ceva experienta in vanzari?"
Tanarul raspunde:
"Da, am fost comis voiajor."
Managerul, placandu-i tanarul, ii spune:
"Bine, esti angajat! Incepi de maine iar la sfarsitul programului am sa vin sa vad cum te-ai descurcat in prima zi."
A doua zi se prezinta omul la treaba, isi vede de ale lui, iar la sfarsitul programului vine managerul si il intreaba:
"Ei, cate vanzari ai facut astazi?"
"Una." Raspunde tanarul.
Managerul:
"Cum una? Media de vanzari pe angajat la noi este de 20-30 pe zi! De cat ai vandut?"
Tanarul: "De 101.237,64 dolari."
Managerul: "101.237,64 dolari? !?!? Da| ce i-ai vandut?"
"Mai intai i-am vandut un carlig mic de pescuit. Dupa aia i-am vandut unul de dimensiune medie. Dupa aia i-am vandut o lanseta. Pe urma l-am intrebat unde merge sa pescuiasca si mi-a spus ca pe coasta, asa ca i-am spus ca-i trebuie o barca, asa ca am fost la raionul de specialitate si i-am vandut salupa aia cu doua motoare. Pentru ca mi-a zis ca Honda e prea mica ca sa remorcheze salupa, l-am dus la raionul auto si i-am vandut un Jeep Grand Cherokee."
Manageru|, stupefiat:
"Cum, a intrat un tip sa cumpere un carlig mic de pescuit si tu i-ai vandut o salupa si un 4X4? !?!?!"
Tanarul raspunde: "A, nu... Tipu| a intrat sa cumpere un pachet de tampoane pentru nevasta-sa, iar eu i-am spus ca, daca tot urmeaza un weekend nenorocit, ar fi mai bine sa se duca la "pescuit". :lol: :lol: :lol:
Virgil
moderator

Mesajde Virgil » Dum Aug 08, 2010 3:38 pm

Intr-o companie de barbati, toti se veselesc, numaiunul e trist.
- Ioane, de ce esti trist?
- Am aflat ca sotia are SIDA...
O pauza lunga...
- Am glumit, baieti. Ce v-ati ingalbenit asa???
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Doi politisti urineaza. Care trimite jetul mai departe?
Ala cu slitul desfacut...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- Cum se scapa de boala vacii nebune?
- Prin divort.
Alcoolul distruge celulele creierului, dar nu pe toate, numai pe cele care
refuza sa bea. :lol:
Virgil
moderator

Mesajde Virgil » Vin Aug 13, 2010 7:34 pm

Bunicul, de 80 de ani, la telefon,
- Alo, doresc să particip la jocul telefonic anunţat.
- Foarte bine! Am trei întrebări, v-aţi pregătit?
- Da!
- Deci, CE ESTE: are două roţi, un ghidon şi se poate folosi pentru
deplasare?
- Bicicletă!
- Nu-i rău, dar noi în mod concret ne-am gândit la Mountain-bike.
- A doua întrebare. CE ESTE: are patru roţi, un volan şi se poate folosi
pentru deplasare?
- Maşină!
- Nu-i rău dar noi în mod concret ne-am gândit la Volvo.
- Urmează ultima, cea de a treia întrebare. Pentru a câştiga trebuie să daţi răspunsul corect! V-aţi pregătit?
- Da!
- Deci, CE ESTE: are aripi, este condus de un pilot şi
se poate folosi pentru deplasare?
- Avion!
- Nu e rău! dar ne pare rău, în lipsa răspunsului
corect aţi pierdut! Noi în mod concret ne-am gândit la Concorde. Vă
mulţumim pentru joc, vă aşteptăm şi în viitor, la revedere!
La care bătrânul: Îmi cer scuze, dar vă rog permiteţi-mi să pun şi eu o întrebare.
- Poftiţi.
- CE ESTE: stă pe trotuar şi-şi vinde corpul pentru plăceri sexuale?
- Curvă!
- Nu-i rău, dar eu în mod concret m-am gândit la mă-ta :lol: :lol: :lol:
Virgil
moderator

Mesajde ingrid.iulia » Sâm Aug 14, 2010 3:20 pm

EDUCATIV Virgil... EDUCATIV BANCUL TAU :|
IATA UNUL CARE SUBLINIAZA INTELIGENTA MASCULINA (FARA A DORI TRANSMITEREA VREUNUI MESAJ :lol: ):

Un tip cu amanta in pat... la un moment dat suna cineva la usa. Amanta, calma, ii spune sa fie linistit ca e sotul, dar rezolva ea! Se duce la usa deschide si spune:
- Aaa, Iubi! Ce bine ca ai venit... du si tu gunoiul!... si ii pune galeata de gunoi in mana. Sotul pleaca.
Amantul se imbraca si pleaca linistit si pe scari isi zice: 'Si frumoasa si desteapta...' Ajunge acasa, suna la usa, ii deschide sotia:
- Aaa, Iubi! Ce bine ca ai venit! Du si tu gunoiul!... Ia tipul galeata, coboara scarile si in sinea lui isi zice: 'Si urata si cu tupeu...'
ingrid.iulia
Prieten

Mesajde Virgil » Dum Aug 29, 2010 5:07 pm

Un tip intra intr-o farmacie. Multa lume, inghesuiala.
- Nu va suparati, va rog sa ma lasati sa intru in fata ca am pe cineva la pat.
Oamenii cumsecade ii fac loc si ajunge la ghiseu. Tipul se apleaca la ghiseu si spune:
- 3 prezervative va rog!!

Stiu ca sunt Acest cuvant nu va este permis pe forum!, dar cand ma uit in jur prind curaj!

Culmea matematicii: Sa stai de unu singur si sa te simti in plus...

- Ce mai face barbatul tau?
- Ce-i spun eu!

- Mai copile, se plange maica-ta ca vorbeste cu tine si tu n-o asculti.
- Pai sa vezi, taticule...
- Lasa scuzele! Spune-mi cum de reusesti!!?! :lol: :lol: :lol:
Virgil
moderator

AnteriorUrmătorul

Înapoi la SĂ MAI ŞI RÂDEM