Propuneri

Imagine
Scrieţi sugestiile voastre referitoare la site şi forum . Ce să excludem, ce să mai adăugam. Orice idee e binevenită !

Moderator: Virgil

Propuneri

Mesajde Virgil » Joi Iul 06, 2006 6:14 pm

Servus

As propune niste noi teme de discutie in acest Fórum, dar cel mai important este sa se raspunda la aceste subiecte. Orice noua tema este bine venita, mai putin celebrele
site-uri, care apar din cand in cand aici.
Sa incercam sa raspundem la:
Cum suport eu diagnosticul?
Cum suport eu oboseala?
Cum accept eu sau ceilalti scaderea randamentului meu?
Cum accept eu: problemele locomotore
problemele vizuale
problemele de vorbire
Cum suport izolarea?
Este prezenta teama de viitor, depresia?
In speranta unei afluente de mesaje in acest fórum, va urez multa sanatate si toate cele bune
Virgil
Virgil
moderator

Mesajde Petru Dănilă » Mar Aug 22, 2006 11:20 am

Buna !
Orice utilizator poate crea noi subiecte in cadrul unui forum de discutie.
Este recomandat sa se acorde atentie locului unde scriem un mesaj.
Daca vor apare mesaje cu un continut legat de aceeasi tema in diverse locuri din site, acest lucru va ingreuna urmarirea subiectului.
Mesajele din cadrul unui subiect nu pot fi mutate. Numai un subiect in intregime poate fi mutat de la un forum la altul.

Ma gandesc ca ar fi bine sa fie mutat subiectul "Propuneri*" de la forumul "Sugestii si reclamatii' la sectiunea "Viata cu SM", forumul "Discutii despre SM" unde, consider ca, ar fi nimerit sa discutam problemele pe care le avem din cauza sm.
Poate gasim si un nou titlu pentru subiect.
Astept parerea voastra.
Sanatate !
Toată lumea să trăiască numai noi să nu murim !
Petru Dănilă
Prieten

Re: Propuneri

Mesajde degetar » Sâm Aug 01, 2009 5:06 pm

Acest site in varianta noua,constat ca este scris in limba engleza. Consider ca este descurajant pentru noi veniti,sau mai corect spus,noi cei cu varsta peste 40 de ani,e putin probabil sa stim limba engleza. Interesul ar fii sa fim cati mai multi inscrisi,sa ne informam de pe acest site.Ii castigam pe cei tineri,sunt mai educati,cunosc limbi straine....dar restul.?!
degetar

Mesajde Camelia » Sâm Aug 01, 2009 6:57 pm

Degetar,poti schimba in limba romana astfel:
dai click pe user Control Panel-broad preferences-edit global settings-my language-selectezi limba romana si apoi submit
Camelia
Prieten

Mesajde degetar » Sâm Aug 01, 2009 7:53 pm

Va multumesc frumos ! Desi eram convins ca nu ma descurc.......am reusit sa aduc siteul in limba romana.
Sper sa nu supar pe nimeni si aceasta optiune sa fie personalizata daca spun corect.
Pentru ceilalti...vizitatori sa existe aceasta deschidere spre extern, international.
Imi place si va multumesc !
degetar

Înapoi la SUGESTII ŞI RECLAMAŢII