Intrebare

Imagine
Scrieţi sugestiile voastre referitoare la site şi forum . Ce să excludem, ce să mai adăugam. Orice idee e binevenită !

Moderator: Virgil

"SA FACEM CUNOSTIINTA"

Chestionarul s-a închis pe data de Sâm Iul 28, 2007 12:51 pm

Sa nu poata fi vazut decat de membrii
7
70%
Sa poate fi vazut de oricine
3
30%

Voturi totale : 10

Intrebare

Mesajde Petru Dănilă » Joi Iun 28, 2007 12:51 pm

Unele sectiuni ale forumului nu se poat vedea decat de catre membrii inscrisi si autentificati.
Acesta pentru ca am considerat ca unele subiecte ar trebui sa ramana numai ale noastre.
Asa se intampla acum cu "Albumul tau" sau "Sa mai si radem"

Credeti ca ar trebui sa facem acelasi lucru si cu "Sa facem cunostiinta " ?.
Poate ca, celor inscrisi le va fi mai usor sa scrie despre ei daca stiu ca nu va putea fi citit decat de alte persoane afectate de sm.
Ultima oară modificat de Petru Dănilă pe Sâm Iun 30, 2007 8:57 am, modificat 1 dată în total.
Toată lumea să trăiască numai noi să nu murim !
Petru Dănilă
Prieten

Mesajde Petru Dănilă » Vin Iun 29, 2007 9:55 am

S-a ineceput deja votarea. Unii au votat pro, altii contra.

Poate ar fi util sa argumentati printr-un mesaj de ce ati ales una dintre variante.
Daca putem lua cunostiinta despre argumentele pentru sau impotriva vom putea sa intelegem mai bine ce este bine si ce este gresit.
Toată lumea să trăiască numai noi să nu murim !
Petru Dănilă
Prieten

Mesajde Ella » Vin Iun 29, 2007 11:01 am

Parerea mea este ca unele sectiuni ale forumului sa fie vizualizate numai de membri,nu stiu cei din afara in ce masura ne pot intelege! :roll:
Sanatate multa!
Ella
Prieten

Mesajde auryc14 » Vin Iun 29, 2007 12:24 pm

Sind de acord cu Ella,unele sectiuni ar trebui sa fie doar pentu membri,e vorba de intimitate,pt ca pe forumul acesta ne spunem multe din problemele pe care la avem, si cred ca da unele lucruri ar trebui sa ramina numai intre noi.
Puterea de intelegere,a oamenilor e relativa ,uneori nici noi nu ne intelegem cum ar putea sa inteleaga cineva care nu sa comfruntat niciodata cu o lupta de genul asta.
auryc14
Amic

Înapoi la SUGESTII ŞI RECLAMAŢII