Dezvoltare, imbunatatire forum

Imagine
Scrieţi sugestiile voastre referitoare la site şi forum . Ce să excludem, ce să mai adăugam. Orice idee e binevenită !

Moderator: Virgil

Re: Dezvoltare, imbunatatire forum

Mesajde NICOLE » Mie Apr 07, 2010 12:49 pm

Putem spune si nepasare, ce am vrut eu sa arat este ca motivele de a nu posta pe forum sint multe, diverse, mai mult sau mai putin justificabile. Dar pina la urma tot o problema de optiune personala este.
Mai important este ca acest forum exista, este activ si ne putem bucura de el. E adevarat ca unii il citesc ca pe ziar iar altii chiar il scriu. Mie mi se pare un ziar bun. Si promit ca o sa mai scriu, macar la rubrica "cititorii ne intreaba" (asta a vrut sa fie o gluma :D :? ).

Cu drag.
NICOLE
Amic

Mesajde ingrid.iulia » Mie Apr 07, 2010 4:27 pm

"acest forum exista, este activ si ne putem bucura de el" PENTRU CA 4-5 INDIVIZI ALEG SA SCRIE PENTRU CA, PANA LA URMA, PENTRU CA CINEVA SA CITEASCA TREBUIE CA ALTCINEVA SA SCRIE, NU? 4-5 OAMENI ISI FAC TIMP, ISI FAC CHEF SI GASESC CEVA DE SPUS PENTRU CA RESTUL 900 SI CEVA SA "il citeasca ca pe ziar".
RAU ESTE CA ERAU 14-15 CARE FACEAU ACEST LUCRU. 14-15 CARE, POATE DIN CAUZA INDIFERENTEI CELORLALTI, AU ALES SA SE RETRAGA SI SA DISCUTE IN PARTICULAR. MA INTREB CAT VOR MAI DURA DIALOGURILE SI POSTURILE IN 4-5 OAMENI, CAT TIMP, CAT CHEF MAI AU SI CATA VREME VOR MAI BINEVOI SA GASEASCA CEVA DE SPUS...
CU ALTE CUVINTE: PENTRU CA "ACEST FORUM SA EXISTE, SA FIE ACTIV SI SA NE PUTEM BUCURA DE EL" TREBUIE SA RENUNATAM LA ATITUDINEA COMODA "CITINDU-L CA PE ZIAR". LA UN MOMENT DAT NU VA MAI FI NIMIC DE CITIT.
NU LUA ASA IN SERIOS VIATA, LA URMA URMEI ORICUM NU SCAPI VIU DIN EA!
ingrid.iulia
Prieten

Mesajde NICOLE » Mie Apr 07, 2010 6:42 pm

Ce am avut de spus la acest moment pe subiect, am spus.
Sa mai continui discutia?
1. Am timp? -nu prea
2. Am chef? - as mai avea, dar vezi pct,1 si 3
3. Mai am ce spune? -nimic constructiv; deci NU,
Punct.

Cu cele mai bune sentimente,

Nicole
NICOLE
Amic

Mesajde Petru Dănilă » Mie Apr 07, 2010 9:12 pm

Mare dreptate aveti!

Forumul lancezeste. E si normal. Eu, daca m-as inscrie azi pe forum si as vedea cum merge acesta si ce au mai scris altii, mi-ar pieri cheful sa scriu.

Pai cum sa scriu pe forum cand din doua in doua cuvinte sunt cenzurat si-mi apare Acest cuvant nu va este permis pe acest forum! ?
Imagine
Adica, din start , forumul nu te lasa sa te exprimi liber !! 8) :wink:
Am intrat pe alte forumuri si utilizatorii se injura ca la usa cortului !!! Asa da libertate de exprimare ! Sa vezi acolo implicare si participare nu ca la noi !

Poate ai fi vrut si tu sa-ti dai cu parerea sau te-ai bucurat ca ai gasit un loc unde sa te dai "dăştept"? Nici nu apuci sa scrii ca imediat sare altul si iti demonstreaza cat de incult, nescolit sau ridicol esti. Imagine

Ce solutie iti poate parea cea mai buna daca tot ai apucat sa te inscrii? Sa citesti pe acolo pe unde te-ar putea interesa, poate mai apare cate o informatie pe care n-o poti afla sau ai ratat-o de la tv / ziare ori, sa-ti faci tu forumul tau unde sa nu fii deranjat si sa faci ce-ti trece prin cap impreuna cu cei care crezi ca impartasesc cam aceleasi ganduri cu tine.

Asa ca mi-am facut forumul meu, am invitat numai prieteni unul si unul si nu ma doare capul. ...
Imagine Mint, nici macar pe forumul meu, cei inscrisi nu scriu toti, unii, nici macar n-au mai intrat. :( Culmea , nici eu nu prea am mai scris pe forumul meu in ultimul timp. :oops:
Ce ma sfatuiti, sa imi trimit un mesaj de amenintare ca daca nu scriu ma autoexclud?
Toată lumea să trăiască numai noi să nu murim !
Petru Dănilă
Prieten

Mesajde Camelia » Vin Apr 09, 2010 6:12 pm

Petru Dănilă scrie:Mare dreptate aveti!

Forumul lancezeste. E si normal. Eu, daca m-as inscrie azi pe forum si as vedea cum merge acesta si ce au mai scris altii, mi-ar pieri cheful sa scriu.

Pai cum sa scriu pe forum cand din doua in doua cuvinte sunt cenzurat si-mi apare Acest cuvant nu va este permis pe acest forum! ?

Imagine
Adica, din start , forumul nu te lasa sa te exprimi liber !! 8) :wink:
Am intrat pe alte forumuri si utilizatorii se injura ca la usa cortului !!! Asa da libertate de exprimare ! Sa vezi acolo implicare si participare nu ca la noi !

Asta inseamna ca te exprtimi ca un birjarImagine si e foarte bine ca te mai poate cenzura cineva si ne scuteste pe noi sa asistam la obscenitati :wink:

Petru Dănilă scrie:Poate ai fi vrut si tu sa-ti dai cu parerea sau te-ai bucurat ca ai gasit un loc unde sa te dai "dăştept"? Nici nu apuci sa scrii ca imediat sare altul si iti demonstreaza cat de incult, nescolit sau ridicol esti. Imagine

Aici nu am ce sa comentez...se cam intampla asa din pacate...am patit-o si eu sau cel putin asa am interpretat la momentul respectiv.Imagine

Ce solutie iti poate parea cea mai buna daca tot ai apucat sa te inscrii? Sa citesti pe acolo pe unde te-ar putea interesa, poate mai apare cate o informatie pe care n-o poti afla sau ai ratat-o de la tv / ziare ori, sa-ti faci tu forumul tau unde sa nu fii deranjat si sa faci ce-ti trece prin cap impreuna cu cei care crezi ca impartasesc cam aceleasi ganduri cu tine.

Asa ca mi-am facut forumul meu, am invitat numai prieteni unul si unul si nu ma doare capul. ...
Imagine Mint, nici macar pe forumul meu, cei inscrisi nu scriu toti, unii, nici macar n-au mai intrat. :( Culmea , nici eu nu prea am mai scris pe forumul meu in ultimul timp. :oops:
Ce ma sfatuiti, sa imi trimit un mesaj de amenintare ca daca nu scriu ma autoexclud?[/quote]
ImagineAr fi o idee....

Imagine
Tot ceea ce nu te distruge, te face mai puternic.
Camelia
Prieten

Mesajde Sandiana » Mie Apr 14, 2010 6:28 pm

Buna

Eu nu mai inteleg nimic.
Deschid topic nou si nimeni nu-mi spune cine e Ana.
Nu va cunosc.

Cu prietenie.
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip, iar bucuriile pe stanca.
Sandiana
Prieten

Mesajde evelina_claudia6 » Mie Apr 14, 2010 6:55 pm

BUNA,
Scuze,
Dar nu inteleg la care topic ai intrebat cine e Ana?
Si care ANA?Ca avem mai multe pe forum?
Aici se scrie despre,,Dezvoltare,imbunatatirea forumului".
Cred ca trebuia sa intri la alt topic.
Daca te referi la sarbatorita de azi,afla ca este ANNA din Constanta.
Daca este vorba despre altcineva,iar imi cer scuze ca m-am bagat in necunostinta de cauza.
Astept sa ne lamuresti.

Sa fim increzatori in noi!
evelina_claudia6
Prieten

Mesajde Sandiana » Dum Apr 18, 2010 6:20 pm

Buna Evelina

Ai dreptate. Nu-i topicul potrivit.

Cu drag.
Sandiana
Prieten

Mesajde evelina_claudia6 » Lun Apr 19, 2010 5:07 pm

BUNA SANDIANA
TOT NUMAI LAMURIT,DE CARE ANA AI INTREBAT?
DACA DEJA AI SCRIS LA TOPICUL CORECT IMI CER SCZ CA EU NU AM REUSIT SA AFLU.
DACA INTRE TIMP TE-AI LAMURIT CARE ANA ATUNCI MA BUCUR PT INTELEGERE.
SANATATE MULTA,

Sa fim increzatori in noi!
evelina_claudia6
Prieten

Mesajde Camelia » Mar Apr 20, 2010 8:52 am

Evelina, poate ca Sandiana a gresit topicul...se poate intampla oricui, mergem mai departe si retinem pentru viitor! :wink:
Camelia
Prieten

Mesajde Sandiana » Mie Apr 21, 2010 5:27 pm

Nu am gresit topicul.
Am vrut sa va aduc in vedere o problema!
Sandiana
Prieten

Mesajde Camelia » Joi Apr 22, 2010 10:26 am

Care este problema pe care vrei sa "ne-o aduci in vedere", Sandiana?
Spune direct ca eu nu o vad.Imagine
Camelia
Prieten

Mesajde Sandiana » Joi Apr 22, 2010 7:23 pm

Trebuie, sa revenim la subiectul topicului!

"Problema" este, ca nu va inteleg!

O vom rezolva!

Cu drag.
Sandiana
Prieten

Mesajde Ciresnescu Dan » Dum Iun 06, 2010 8:33 pm

Va rog sa ma sfatuiti cum sa umblu si sa-mi setez profilul astfel incat sa primesc pe inboxul adresei mele instintare ca cineva a scris pe forum. iNAINTE PRIMEAM .
Cum sa ma abonez la un subiect !
Ciresnescu Dan
Amic

Mesajde Petru Dănilă » Lun Iun 07, 2010 11:56 am

Buna Dan

Incearca sa urmezi urmatoarea succesiune de comenzi:

Panoul utilizatorului
Preferinte forum
Modificarea setărilor predefinite la trimitere mesaje
Notifică-mă din oficiu când primesc răspunsuri: DA
TRIMITE

Ar trebui sa primesti automat mesaje de atentionare mail la subiectele la care ai scris. Totusi verifica daca comanda nu a fost modificata din DA in NU.

Daca vrei sa pimesti notificari si la subiecte la care nu ai scris dar vrei sa le urmaresti atunci trebuie sa setezi in partea de jos a paginii subiectului respectiv acolo unde scrie "ABONARE SUBIECT".
Toată lumea să trăiască numai noi să nu murim !
Petru Dănilă
Prieten

Anterior

Înapoi la SUGESTII ŞI RECLAMAŢII