cenzura ???

Imagine
Scrieţi sugestiile voastre referitoare la site şi forum . Ce să excludem, ce să mai adăugam. Orice idee e binevenită !

Moderator: Virgil

cenzura ???

Mesajde alx16slv » Joi Mai 27, 2010 9:33 am

nu mai pot posta pe forum linkuri interesanta despre ccsvi de pe you tube . :x :x :x oare nu doriti ca si ceilalti bolnavi sa stie adevarul ? :( :( :(
ALEXYSS
alx16slv
Prieten

Re: cenzura ???

Mesajde ingrid.iulia » Joi Mai 27, 2010 3:38 pm

alx16slv, IN DATA DE Mai 26, 2010 4:58 pm AI POSTAT UN ASEMENEA LINK. NU INTELEG DE CE SPUI ACUM CA ESTI CENZURAT? POATE AI POSTAT GRESIT SI NU A INREGISTRAT MESAJUL, POATE A SURVENIT O EROARE...NU STIU CE SA SPUN DAR, DIN CUNOSTINTELE MELE, NU ESTE VORBA DE O ANUME CENZURA. MAI INCEARCA O DATA :).
P.S. IN ULTIMUL TIMP ANTIVIRUSUL MI-A DAT O SERIE DE ALERTE PE ACEST FORUM CA SI PE PAGINA smromania.ro. ACEASTA PROBLEMA A FOST SEMNALATA SI DE ALTI UTILIZATORI. POATE FI ACESTA UN MOTIV PENTRU CARE AI DIFICULTATI IN POSTAREA UNOR INORMATII.
IN LEGATURA CU PROBLEMA MAI SUS MENTIONATA SSMR, PROPRIETARUL PAGINII, A FOST INFORMAT SI AM PRIMIT ASIGURARI CA SE VA REZOLVA IN CEL MAI SCURT TIMP.

TOATE CELE BUNE.
NU LUA ASA IN SERIOS VIATA, LA URMA URMEI ORICUM NU SCAPI VIU DIN EA!
ingrid.iulia
Prieten

Înapoi la SUGESTII ŞI RECLAMAŢII