ADRESA AMELIEI :

- Vrei să ne ajuţi ca voluntar? Ai idei pt obţinerea de fonduri ? Scrie-ne aici !

Moderator: Virgil

INTREBARE

Mesajde alx16slv » Dum Dec 30, 2007 6:52 am

BUNA TUTUROR ,
MA NUMESC ALEXANDRU SILVIU , DIN BOTOSANI , SI SUNT AFECTAT DE SM DE 8 ANI . EU FAC TRATAMENT CU REBIF , SI MA SIMT ACCEPTABIL .
CUNOSC O DOAMNA IN JUD. NEAMT , CARE FOLOSESTE IMURAN , SI SE AFLA INTR-O STARE MATERIALA PRECARA . TREBUIE DE ASEMENEA SA CONSUME VITAMINE SI MINERALE , DAR NU SI LE POATE PERMITE . SUNT ANI BUNI DE CAND SOTUL A PARASITO [ ca un las ] , IAR MAMA II ESTE SINGURUL SPRIJIN . ACUM CAND NU ISI POATE FOLOSI DECAT O MANA CU GREU , AR AJUTAO FFF MULT O CURA DE VITAMINE , DAR.....
CEI CARE AVETI INIMA SI POSIBILITATI , VA ROG AJUTATI-O , NU VREA SA PRIMEASCA BANI . HAIDE-TI SA ADUCEM ZAMBETUL PE BUZELE EI !!!
ADRESA EI ESTE : BOTEZATU AMELIA , loc. BUTNARESTI , com SECUIENI , jud. NEAMT , cod . 61 74 19 , tel. 0233 745 230
VA MULTUMESC !!!
```LA MULTI ANI ```
ALEXYSS
alx16slv
Prieten

```APEL```

Mesajde alx16slv » Vin Ian 04, 2008 3:02 pm

DRAGILOR , VA ROG , AJUTATI-O PE AMELIA SA ZAMBEASCA . ARE NEVOIE DE VITAMINE SI MINERALE . ACUM , CAND SOTUL A PARASIT-O , SI NU ARE NICI UN SPRIJIN DIN PARTEA NIMANUI,DECAT A MAMEI , HAIDETI , VA ROG , SA O AJUTAM , CU SOLIDARITATE .
VA MULTUMESC ANTICIPAT !!!
CU RESPECT
ALEXANDRU SILVIU
ALEXYSS
alx16slv
Prieten

ADRESA AMELIEI :

Mesajde alx16slv » Vin Ian 04, 2008 3:08 pm

ADRESA AMELIEI : loc. BUTNARESTI , com. SECUIENI , cod. 61 74 19 , jud. NEAMT , BOTEZATU AMELIA
VA MULTUMESC !!!
ALEXYSS
alx16slv
Prieten

Mesajde dpocht » Dum Feb 10, 2008 2:11 am

daca nu bani, vitamine sau fructe, legume, mancare.

Eu propun sa ia cineva mai din apropiere initiativa si sa spuna exact de ce este nevoie.

Ma ofer sa ajut cu bani pentru vitamine si alte lucruri; prosoape, produse pentru igiena, perna, pilota, lenjerie pat, ceva haine.
dpocht
Prieten

MULTUMIRE

Mesajde alx16slv » Dum Feb 10, 2008 10:10 am

VA MULTUMESC PENTRU BUNELE DUMNEAVOASTRA INTENTII . DACA DORI-TI SA INTRA-TI IN LEGATURA CU PERSOANA IN CAUZA , VA ROG SUNATI LA 0233745 230 .
SA VA DEA DUMNEZEU MULTA SANATATE PENTRU DUMNEAVOASTRA SI FAMILIE
ALEXYSS
alx16slv
Prieten

Înapoi la VREAU SĂ AJUT !