ceai de pedicuta

- Discuţii despre medicina naturistă.
Orice ar fi ameliorabil pentru boala noastră ne intereseaza. Spune-ne !

Moderator: Virgil

ceai de pedicuta

Mesajde andrei maria » Vin Mar 11, 2011 8:33 am

a folosit cineva acest ceai eu am avut o bursita la inelul dintre coloana cervicala si restul coloanei vertebrale adica o inflamatie a acestui inel un an de zile dupa 2 ore de stat in picioare trebuia sa ma asez si sa ma intind ca durea ingrozitor intamplator am auzit de pedicuta am facut pernuta din aceasta planta si noaptea am tinuto pe locul dureros dupa 2 saptamani nu mai am absolut nici o durere nici o durere aceasta bursita am facuto cu un an inainte am varuit un tavan foarte repede de doua ori doar cu mana dreapta fara pauza fara sa schimb mana la inceput am crezut ca imi creste cocoasa. de la 20 de ani pana acum la 44 am avut gleznele umflate timp de o luna am baut o singura cana de ceai pe zi reactia a venit dupa 2 saptamani fecalele erau sub forma de tocatura urina era densa si multa asta atinut trei zile dupa cate umflafura de la glezna a inceput sa se micsoreze treptat treptat pana a disparut durerile de glezna au disparut dupa 3 saptamani total
andrei maria
Nou venit

Înapoi la METODE NATURISTE ŞI TRATAMENTE COMPLEMENTARE